Dopravcovia s dodávkou

Profesionálna preprava nemusí byť drahá

Pokúšali ste sa už niekedy svoje auto nafúknuť? Urobiť z Vášho hatchbacku kombíka, alebo rovno Aviu? Previezť v ňom trojmetrový koberec, pol tony cementu, presťahovať kompletnú domácnosť? Potom už určite viete, že to, skrátka, nejde. Zjednajte si u nás na prepravu profesionálov, ktorí okrem dostatočne veľkého auta disponujú aj rokmi skúseností. Možno zistíte, že je to oveľa lacnejšie, než ste si doposiaľ mysleli.

Každý deň brázdia európsky kontinent tisícky dodávok, ktorých úlohou je preprava tovaru medzi výrobcami, distribútormi a predajcami. Ich trasy sú zväčša stabilné a jazdia po nich v pravidelných intervaloch. Mnohé z týchto dodávok však nie sú plne vyťažené. Naplnia len časť svojej skutočnej kapacity, prípadne prevážajú náklad len jedným smerom a vracajú sa prázdne, čím dopravcovi vznikajú takzvané „mŕtve kilometre“.

Takýto dopravca Vašu objednávku s radosťou privíta – pomôžete mu vyťažiť jeho vozidlo a eliminovať tak bezodplatné výdavky za palivo. Na oplátku Vás preprava tovaru, zásielky či iného predmetu takto vyjde až o 75 % lacnejšie,než je štandardná trhová cena.

U nás nájdete len overených dopravcov

Potrebujete previezť balík, niekoľko väčších škatúľ , zopár kusov nábytku, elektroniku, športové vybavenie – máte však obavu zveriť ich do rúk neznámemu dopravcovi? Potom ste u nás správne. Na Getshipment žiadnych „neznámych“ dopravcov nenájdete. 

Vďaka predošlým hodnoteniam si môžete okamžite preveriť, či je dopravca, ktorý reaguje na Vašu objednávku spoľahlivý a či v minulosti doručil tovar neporušený a v súlade s dohodnutými podmienkami. Hodnotenia píšu nezávislí klienti ako ste aj Vy. Sú teda vždy unikátne a autentické.

Vyplňte náš krátky objednávkový formulár a začnite ihneď vyberať z bezkonkurenčných ponúk od našich overených dopravcov s dodávkami. Vyberajte podľa najvýhodnejšej ceny, najrýchlejšieho dodania, alebo podľa kladných recenzií. A po zrealizovaní prevozu nezabudnite pridať aj svoje vlastné hodnotenie.

Ste pripravení zadať objednávku?

Zadanie objednavky je zdarma a trvá len niekoľko sekúnd

Zadať objednávku
Staňte sa dopravcom a vyťažte svoje autá na maximum Chcem sa stať dopravcom