Nákladná doprava

Nákladná preprava za zlomkové ceny

Potrebujete previezť z bodu A do bodu B niečo, s čím Vám môže pomôcť len profesionálna nákladná doprava? Ďalej nehľadajte. Vitajte na najkomplexnejšej online platforme pre všetky služby z oblasti autodopravy. Na Getshipment sú registrovaní samostatní dopravcovia s jedným vozidlom, ale aj veľké expedičné firmy, ktorých nákladné vozidlá dennodenne brázdia celý kontinent. Či už potrebujete prepraviť ťažké zariadenia, alebo stavebný materiál, naši dopravcovia Vám vždy radi poslúžia – preprava a sťahovanie s Getshipment má výhody pre všetkých.

Ak ste pripravení zjednať si svoju prepravu práve u nás, pristúpte k vyplneniu krátkeho a jednoduchého formulára. Objednávka je u nás vždy bezplatná a je len na Vás, ktorého z dostupných dopravcov si nakoniec vyberiete. Stačí zadať miesto vyzdvihnutia a doručenia, rozmery a hmotnosť prepravovaného nákladu. Zakrátko Vám začnú chodiť ponuky od našich dopravcov, ktorí budú o Vašu zákazku súťažiť zadávaním najvýhodnejších cien. Zvoľte si tak, aby bola pre Vás preprava najlacnejšia, alebo sa rozhodnite na základe hodnotení od predchádzajúcich zákazníkov.

Nezabúdajte na ochranu nákladu

Náklad, ktorý prevážate, je pre Vás iste hodnotný. Nezabúdajte si preto pri výbere dopravcu všímať ani úroveň ochrany nákladu, ktorú garantuje. Ak je táto úroveň nižšia než hodnota prepravovaných položiek, môžete požiadať o zvýšenie ochrany nákladu.

Okrem toho by ste sa mali zamyslieť aj nad tým, ako bude Váš náklad zabalený. Komunikujte so svojim dopravcom o všetkých detailoch prepravy, nechajte si od profesionálov poradiť ohľadom vhodného balenia, aby ste mali istotu, že Vaše veci dorazia neporušené.

Prevážate špecifický náklad, ako je stavebný materiál, chúlostivá technika či extrémne krehké predmety? Preštudujte si profily a hodnotenia dopravcov a zvážte výber takého, ktorý už s týmto typom transportu má skúsenosti. Nechajte sa viesť recenziami reálnych zákazníkov, ktorí už podobný materiál s Getshipment prevážali. A nezabúdajte - u nás môžete na preprave nákladnými vozidlami ušetriť až 75 % nákladov!

img18

Ste pripravení zadať objednávku?

Zadanie objednavky je zdarma a trvá len niekoľko sekúnd

Zadať objednávku
Staňte sa dopravcom a vyťažte svoje autá na maximum Chcem sa stať dopravcom