Sťahovanie bytov a firiem

Sťahovanie bez starostí aj nadbytočných výdajov

Keď sa sťahujete do nového bytu, domu alebo do novej kancelárie, nájsť spoľahlivú firmu, ktorá zabezpečí transport Vašich vecí, môže byť zložité a zdĺhavé. Môže to však byť aj inak. Na Getshipment stačí vyplniť krátky formulár – uveďte, čo, odkiaľ, kam a kedy potrebujete presťahovať a najlacnejšie sťahovanie si už zakrátko nájde Vás.

Overení súkromní dopravcovia aj sťahovacie firmy z našej databázy budú súťažiť o Vašu objednávku svojimi najvýhodnejšími cenovými ponukami. Rozhodovať sa môžete okrem ceny aj na základe autentických hodnotení od predchádzajúcich zákazníkov. Je len na Vás, komu nakoniec svoje sťahovanie zveríte. Objednávku u nás vytvoríte v priebehu niekoľkých minút, je nezáväzná a vždy zadarmo. Na samotnej službe následne môžete ušetriť až 3/4 z bežnej ceny.

Zopár užitočných rád pred sťahovaním

Ešte predtým, než si u nás zabezpečíte najvýhodnejšiu prepravu pre Vaše sťahovanie, čaká Vás jedna neľahká úloha – pobaliť a zoradiť všetky predmety, ktorých sa sťahovanie týka. Prijmite od nás niekoľko zasvätených tipov, ako si to uľahčiť.

Zabezpečte si dostatok baliaceho materiálu, ako sú škatule, bublinkové fólie či polystyrénové guľôčky na vyplnenie prázdnych priestorov v škatuliach. Dobre na tento účel poslúžia aj staré pokrčené noviny. K tomu ešte niekoľko „silnejších“ lepiacich pások, fixky na označenie škatúľ a môžete začať. Všetky predmety by ste mali roztriediť do škatúľ po jednotlivých miestnostiach, do ktorých patria. To znamená, že v rámci jednej škatule by ste nemali miešať drobnosti z kúpeľne, obývačky a kuchyne, ale každú miestnosť zabalíte zvlášť a podľa toho škatule označíte. Tento systém Vám výrazne uľahčí život pri vybaľovaní v novom priestore. A poskytne Vám tiež cenný prehľad o reálnom množstve, rozmeroch a povahe sťahovaných predmetov. Následne už môžete pristúpiť k zadaniu bezplatnej objednávky na platforme Getshipment. Vaše detailné informácie a organizovanosť iste zjednaný dopravca ocení – a Vám sa aj vďaka tomu podarí ušetriť veľkú časť z bežnej sumy účtovanej za podobné sťahovanie.

Ste pripravení zadať objednávku?

Zadanie objednavky je zdarma a trvá len niekoľko sekúnd

Zadať objednávku
Staňte sa dopravcom a vyťažte svoje autá na maximum Chcem sa stať dopravcom